EC/AC فن های اکسیال AxiCool

فن های اکسیال AxiCool

EC/AC axial fans – AxiCool

هوای تازه در فناوری تبرید

فن های AxiCool یک دسته از فن های اکسیال یا محوری شرکت ebm می باشد که برای کاربری تبرید به طور خاص طراحی شده است. در این کاتالوگ تمامی سایزهای این نوع فن با مشخصات فنی مرتبط هر کدام در جداول جداگانه ای آورده شده است.

مزایای AxiCool:

راندمان بالا: با توجه به طر استفاده از استاندارد  ERP ( به مقاله ERPمراجعه بفرمایید )از سال 2015 در بازارهای جهانی و پیشقدم بودن شرکت ebm در این حوزه فن های یاد شده تا 46% مصرف انرژی را کاهش داده است.

انواع گروه بندی AxiCool : سایزهای این نوع فن از 300 تا 800 میلیمتر می باشد. که سه مدل 300، 350 و 450 دارای طراحی استاندارد  و طراحی ویژه است که در طرح استاندارد دارای قاب لولایی یا جهت دهنده هوا است و در طراحی ویژه هردو المان را با هم دارد.

در سایزهای 500 ، 630 و 800 نیز در دو مدل استاندارد و طراحی ویژه با هوزینگ فن با سطح صاف و بدون گوشه های اضافی که از نظر بهداشتی در سردخانه ها و شرایط بهداشتی ممنوع است ، می باشد.

رعایت مسائل بهداشتی : با توجه به مورد استفاده این فن ها در کاربردهای پروسس و نگهداری مواد غذایی ، رعایت مسائل بهداشتی از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. در حالیکه نوسانات دمایی در این شرایط باید بسیار محدود باشد یا زمان یخ زدایی را باید در حد امکان کم کرد و بسیاری شرایط دیگر، دیده می شود که  این دسته از فن ها دقیقا مطابق با همین شرایط طراحی شده است. از سوی دیگر انواع نیازهای خاص به طور مثال برای نگهداری محصولاتی مانند پنیر جهت طی زمان رسیدن پنیرکه می تواند تا چند ماه باشد یا نگهداری برخی میوه ها و یا سبزیجات حساس، اهمیت استفاده از بخش های مکانیکی ویژه که این موارد بهداشتی را داشته باشند بسیار پر اهمیت خواهد کرد. لذا  تمیز کردن راحت فن های AxiCool  چه در فن های با قاب لولایی و چه فن های طراحی شده با  سطح صاف و بدون گوشه های آشغال گیر باعث می شود که شرایط بهداشتی و تمیزکاری آسان آنها فراهم شود.

 

جهت دانلود کاتالوگ کاملِ این محصول، روی این لینک کلیک کنید