دیفیوزر AxiTop

پیشرفت برای راندمان بیشتر و نویز کمتر:

دیفیوزر AxiTop ما بهبود قابل توجهی در کارایی ارائه می دهد و در عین حال نویز کار را کاهش می دهد. اثر افزایش فشار آن تلفات تخلیه را به حداقل می رساند و تطبیق فن را با مبدل های حرارتی موجود در بازار آسان تر می کند. با دیفیوزر، بخش زیادی از انرژی جریان هوای دینامیکی به فشار استاتیک تبدیل می شود. این امر راندمان را تا حد زیادی بهبود می بخشد و کاهش سرعت کار و در نتیجه نویز را ممکن می سازد.

در عمل، دیفیوزر جدید آزادیِ طراحی بسیار بیشتری را برای کاربران و توسعه دهندگان ارائه می دهد و تنها 18 سانتی متر اضافی به ارتفاع 800 میلی متری فن اضافه می کند. AxiTop از ابعاد پایه فن متصل تجاوز نمی کند. انطباق ساده بر روی یک صفحه دیواری موجود، امکان بازسازی ساده را در سیستم‌های موجود، بدون نیاز به مشتری انجام می‌دهد. در حال حاضر دیفیوزر AxiTop در سایزهای 800 و 910 موجود است.

AxiTop یک راهکار برای هر سیستم تبرید است. بهره وری بیشتر به شما این امکان را می دهد

کاهش سرعت، کاهش فشار صوتی تا 7.2 دسی بل (A) و مصرف انرژی تا 27 درصد با جریان هوا بدون تغییر. این می تواند تا 411 یورو در هزینه انرژی به ازای هر فن در سال صرفه جویی کند.

از طرف دیگر، می توانید از راندمان بیشتر برای تقویت استفاده کنید

عملکرد هوا تا 9٪ با مصرف انرژی قابل مقایسه است. این باعث می شود که مساحت مبدل حرارتی کاهش یابد

به عنوان رهبر بازار در فناوری تهویه و درایو، این چالش روزانه ما است که محصولات خود را حتی بیشتر بهبود ببخشیم. برای سال‌ها، ما در حال توسعه کم مصرف‌ترین درایوها بوده‌ایم. ما از قطعات الکترونیکی یکپارچه استفاده می کنیم تا مصرف انرژی را حتی بیشتر – به معنای واقعی کلمه – تنظیم کنیم. مواد نوآورانه محصولات ما را سبک‌تر می‌کنند و امکان بهینه‌سازی دینامیک هوا در نوک تیغه‌ها را فراهم می‌کنند. همه با هم، این باعث می شود طرفداران ساخته شده توسط ebm-papst بی صداترین و کارآمدترین در جهان باشند.

چگونه می توانیم یکی گام بیشتر برویم؟ به معنای واقعی کلمه با یک دیفیوزر پلاگین که جریان هوا را پس از خروج از فن در جهت درست منحرف می کند. اینجاست که می توان بیشترین پتانسیل را برای بهینه سازی رفتار و کارایی نویز پیدا کرد – پتانسیلی که تاکنون به سختی از آن استفاده شده است. با دیفیوزر AxiTop، اکنون می توانید از این پتانسیل برای برنامه های خنک کننده و تبرید خود استفاده کنید – به ساده ترین روش ممکن: وصل کنید و از آن بهره مند شوید.

برای دانلود کاتالوگ کامل روی این لینک کلیک کنید