Uncategorized @fa

مشتریان ما

دنیای صنعتی

مشتریان ما

   

مقدمه

در دنیای صنعتی پیشرفته امروز، تکنولوژی و تجهیزات صنعتی بازیگران اصلی در بهبود عملکرد و بهره‌وری شرکت‌ها محسوب می‌شوند. در صنعت تهویه مطبوع که صنعتی رو به رشد است، انواع فن صنعتی به عنوان یکی از عناصر حیاتی در عملکرد و سودآوری شرکت‌های فعال در این زمینه اهمیت زیادی دارد. هولدینگ تهویه توس با بیش از 30 سال سابقه موفق در زمینه مشاوره، اجرا و فروش انواع محصولات تهویه مطبوع خانگی و صنعتی، نامی آشنا و قابل اعتماد برای تمامی فعالان در این حوزه بوده و با رویکردی نو که همواره به دنبال آن بوده است، خواهان در اختیار گذاشتن راهکارهای به روز، مطابق با آخرین تغییرات در دنیای مهندسی برای مشتریان خود می‌باشد.

فروش فن صنعتی به شرکت‌های مختلف، برای ما به عنوان یک تیم متخصص و متعهد، با چالش‌هایی همراه بوده است که با تلاش و تجربه ما در این حوزه به راحتی آنها را پشت سر گذاشته‌ایم. از طراحی و انتخاب دقیق تجهیزات مناسب برای نیازهای شرکت‌ها، تا ارائه مشاوره فنی حرفه‌ای و راهنمایی کامل در فرآیند خرید، ما به مشتریانمان اعتماد و اطمینان می‌دهیم که دریافت بهترین محصولات و خدمات را خواهند داشت.

با سال‌ها تجربه در عرصه فروش فن صنعتی، ما توانسته‌ایم روابط قوی و پایدار با شرکت‌هایی در بخش‌های صنعتی مختلف برقرار کنیم. از شرکت‌های بزرگ تولیدی تا کارخانجات فرآوری، از صنایع شیمیایی و نفت و گاز تا صنعت الکترونیک و دارویی، مشتریان متنوعی به ما اعتماد کرده‌اند و با خرید محصولات ما به بهره‌وری بیشتر و بهبود فرآیندهای تولیدی خود دست یافته‌اند.

شرکت تهویه توس

در ادامه متن به معرفی تعدادی از مشتریانمان پرداخته می‌شود که با انتخاب محصولات و خدمات ما به بهره‌وری و بهبود عملکرد خود دست یافته‌اند:

گروه صنعتی پاکمن

 

گروه صنعتی پاکمن یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و مجریان پروژه‌های تاسیساتی نیروگاهی، پتروشیمی و… است. همچنین در زمینه تولید بویلر بخار، بویلر آب گرم، مخازن تحت فشار و انواع چیلر فعالیت دارند. یکی از مهمترین اجزای چیلرهای هوا خنک، فن استفاده شده در آن ها می‌باشد. در چیلرهای هوا خنک، به منظور دفع گرمای مبرد در کندانسورها از فن آکسیال صنعتی استفاده می‌شود. با توجه به ظرفیت چیلر، از چندین فن اکسیال (معمولا فن آکسیال با سایر 800) استفاده می‌شود. انتخاب فن خنک کننده مناسب می‌تواند یکی از اساسی‌ترین مراحل طراحی یک چیلر با کیفیت باشد. گروه صنعتی پاکمن با انتخاب فن های با کیفیت ebm papst ارائه شده توسط هولدینگ تهویه توس، تولید چیلرهای تراکمی هوا خنک، هواساز، فن کویل و دیگر محصولات مورد نیاز صنعت سرمایش مطابق با استانداردهای بین المللی را ممکن ساخته و به همین دلیل باعث افزایش رضایت مشتریان خود شده‌آند.

گروه صنعتی پاکمن

شرکت محاسب تهویه

 

شرکت محاسب تهویه در زمینه تولید دستگاه های تهویه مراکز حساس الکترونیکی، دستگاه‌های تهویه، اتاق های تمیز و سالن های حساس فعالیت می‌کند. استفاده از فن های ebm ارائه شده توسط هولدینگ تهویه توس باعث شده است تا تولیدات شرکت محاسب تهویه از استاندارد بالایی برخوردار باشند و ایمنی زیادی داشته باشند.

پارس صنعت تهویه

 

شرکت پارس صنعت تهویه نیز یکی دیگر از تولیدکنندگان بزرگ سیستم های تهویه مطبوع (چیلرهای هوا خنک و آب خنک) فن کویل، هواساز در ایران است. هولدینگ تهویه توس با ارائه مشاوره در امر انتخاب فن صنعتی مناسب و با کیفیت به شرکت پارس صنعت تهویه، باعث توسعه و بهبود تجهیزات تولیدی آن ها شده است.

پارس صنعت تهویه

گروه صنعتی مبتکر

 

گروه صنعتی مبتکر یکی از شرکت های بزرگ فعال در زمینه تامین لوازم مورد نیاز بخش مخابرات، به ویژه سیستم های امنیتی  و شبکه و همچنین طراحی و ساخت تجهیزات زیرساخت مراکز داده در ایران می‌باشد. یکی از مشکلات اساسی در دیتاسنترها و مراکز مخابراتی، حرارت ایجاد شده توسط دستگاه های کامپیوتری و سایر تجهیزات می‌باشد و درصورتیکه این گرمای اضافی از محیط خارج نشود می‌تواند به تجهیزات آسیب های جبران ناپذیری وارد کند. انتخاب سیستم خنک کننده مناسب یکی از اساسی‌ترین مراحل طراحی و ساخت یک دیتاسنتر می‌باشد. فن خنک کننده نیز یکی از اصلی‌ترین اجزای سیستم های تهویه صنعتی می‌باشد. با انخاب فن های با کیفیت ebm ارائه شده توسط هولدینگ تهویه توس، آن ها توانسته‌اند کیفیت و دقت تولیدات خود را به مراتب ارتقا دهند وباعث افزایش رضایت مشتریان خود شوند.

یکتا تهویه اروند

 

یکی دیگر از شرکت های فعال در زمینه تولید سیستم های گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع در ایران، شرکت یکتا تهویه اروند می‌باشد. از جمله تولیدات یکتا تهویه اروند می‌توان مواردی همچون: چیلر هوا خنک، مینی چیلر، انواع هواساز، پکیج یونیت، فن کویل، یونیت هیتر و…. نام برد. با انتخاب فن های ebm ارائه شده توسط هولدینگ تهویه توس، شرکت یکتا تهویه اروند باعث افزایش کیفیت و کارایی تولیدات خود شده است.

یکتا تهویه اروند

شرکت مهندسی تبادل گستر بوران

 

شرکت تبادل گستر بوران در زمینه تولید ماشین آلات و تجهیزات آمونیاکی (انواع اواپراتور، کندانسورهای تبخیری و پوسته لوله، مخازن آمونیاک، کویل های آیس بانک و…) فعالیت می‌کند. با ارائه تجهیزات فنی (فن صنعتی) و همچنین خدمات مشاوره ما در این زمینه، شرکت تبادل گستر بوران توانسته‌است به استاندارد و کیفیت بالایی در محصولات خود برسد .

شرکت مهندسی تبادل گستر بوران

کسب اطلاعات بیشتر

با توجه به اینکه شرکت مهر تهویه توس به صورت دوره ای فن های مورد نیاز در بازار ایران را بر حسب نیاز صنایع موجود می کند، جهت اطلاع از موجود بودن فن های شرکت ebm و همچنین قیمت محصولات لطفا با شماره های زیر (بخش مهندسی فروش) تماس برقرار نمایید:

واتساپ: 989002158949+